Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / 10 безглуздих прийомів, яких потрібно уникати продавцю.

10 безглуздих прийомів, яких потрібно уникати продавцю.

1. Відповідь на не виникли у клієнта заперечення
Передбачати заперечення, які можуть з’явитися у клієнта, і підготувати на них розумні відповіді — це хороша ідея. Але піднімати ці питання самому — жахлива ідея, так ви створюєте проблему, якої, швидше за все, не існує. Крім того, в цьому випадку здається, що ви обороняється і не впевнені в реальну цінність того, що пропонуєте.
Як виправити помилку: Не починайте пропозиції зі слів «Ви, можливо, замислюєтеся…» або «Ймовірно, ви питаєте себе…»
2. Надання «наступного ходу» клієнту
Я читав десятки так званих комерційних пропозицій, які закінчуються пропозицією клієнту зателефонувати або написати продавцю, «якщо ви зацікавлені» або «дізнатись більше». Люди, які відправляють такі листи, завжди скаржаться, що їм майже ніхто не відповідає. Не дивно: ви ж просите клієнта зробити за вас вашу роботу.
Як виправити помилку: Тримайте м’яч на своїй стороні. Завершуйте комерційні пропозиції фразами на кшталт: «Я зателефоную вам на наступному тижні, щоб обговорити, чи варто нам обговорювати цю тему далі».
3. Прагнення продавати функції, а не результати
Неймовірно, але деякі люди (зазвичай маркетологи) вірять, що клієнти купують продукт, тому що в ньому є бажані для них функції. Тому вони оттарабанивают список цих функцій, сподіваючись, що хоча б одна приверне увагу покупця. На ділі ж клієнти цікавляться результатами покупки продукту і тим, як він вплине на життя і бізнес.
Як виправити помилку: З’ясуйте, чому клієнт купує ваш продукт, а не чийсь ще. І продавайте йому цей результат, спираючись на функції, щоб підтвердити вашу здатність забезпечити результат.
4. Фальшива фамільярність
Подобається вам це чи ні, але в той момент, коли хтось бачить в вас «людини, що намагається мені щось продати», ви вступаєте в складну і довгу битву за його довіру. У цих обставинах найгірше, що можна зробити — це почати підлизуватися і лестити. Найяскравіший прояв — це життєрадісний питання «Як у вас справи?» на початку самого першого розмови з клієнтом. Від цього людей просто нудить.
Як виправити помилку: Будьте уважні і професійні, але не більше того — до моменту, коли у вас не виникнуть по-справжньому дружні стосунки (що зазвичай займає мінімум кілька тижнів).
5. Занадто швидка відправка комерційної пропозиції
Іноді такі документи допомагають наблизити угоду, але в більшості випадку запит (й написання) комерційного пропозиції відбувається після того, як потенційний клієнт вже визначив свою проблему, а можливо, і сформулював рішення. До того це може виявитися марною тратою часу.
Як виправити помилку: Пишіть комерційну пропозицію лише після того, як досягли усної домовленості.
6. Продавець більше говорить, ніж слухає
Коли ви спілкуєтеся з потенційним клієнтом, дуже легко захопитися, занервувати і спробувати «продавити» продаж з допомогою розмов і «надихаючі» промов. Клієнтів це дуже дратує.
Як виправити помилку: Визначте процес продажу для себе як пасивне заняття, яке складається здебільшого з вислуховування, обмірковування і реакції на те, що говорить і робить клієнт.
7. Витрата часу на тупикові можливості
При всіх цих автовідповідачах, секретарів та проблеми в економіці іноді здається дивом, що вам взагалі вдалося вступити в бесіду з живою людиною — реальним клієнтом. Коли таке трапляється, можливість досягти угоди може здатися настільки привабливою, що вам вже не хочеться псувати свою мрію, ставлячи складні запитання, які можуть показати помилковість ваших надій.
Як виправити помилку: В перші п’ять хвилин першої бесіди з потенційним клієнтом задайте питання, з яких буде ясно, чи є у клієнта реальна потреба і гроші на її задоволення.
8. Недостатня увага до подальшого спілкування
Сумна істина: для покупців люди, які продають їм щось винні, поки не доведено протилежне. Вибудовувати відносини з клієнтом — це значить поступово накопичувати довіру, яке допоможе подолати природну антипатію більшості людей до продавцям. В силу цього вам не зійде з рук ваша нездатність виконати обіцянки. Оступитеся хоч раз — і ви вже, швидше за все, поза грою.
Як виправити помилку: Ставитеся до свого списку поточних завдань і планування конкретних заходів з релігійним запалом. Давайте тільки такі обіцянки, які ви зможете виконати зі 100% впевненістю.
9. «Закриття угоди» сприймається як кінець процесу
Багато компанії та люди сприймають закриття угоди як кінець процесу продажу. Це надзвичайно далеко від істини. Реальна робота відбувається після закриття угоди: адже саме тоді ви починаєте будувати відносини, які з часом приносять вам наступні продажу і рекомендації, а такі угоди набагато легше й прибутковіше, ніж пошук нових клієнтів.
Як виправити помилку: Завжди орієнтуйтеся на довгострокові відносини, а не на короткостроковий прибуток. Тоді «закриття угоди» буде початком, а не кінцем процесу.
10. Прохання про рекомендації направляється занадто рано
На деяких тренінгових програмах продавцям радять питати: «чи Знаєте ви ще кого-небудь, кому може знадобитися наш продукт?», навіть якщо співрозмовник говорить, що йому самому це не цікаво. На інших програмах радять ставити таке питання, як тільки ви закрили першу угоду з клієнтом. Обидва підходи наївні, тому що клієнт, якщо він в здоровому глузді, не стане ставити на кін свою репутацію, рекомендуючи когось, чия здатність домагатися результату йому ще не відома.
Як виправити помилку: Просіть рекомендації лише після того, як клієнт продемонстрував, що задоволений вашими товарами або послугами.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!